??‍⚕️Demir desteği her çocuğa gerekir mi!?.??‍⚕️Takviye vereceksek direk verelim mi? Yoksa tahlil mi bakalım? Ne zaman?!.??‍⚕️Annenin gebelik ve lohusalıktaki demir eksikliğinin çocukta demir eksikliği yaratması mümkün mü?!.??‍⚕️ Hangi gıdaları ne sıklıkta alırsa, çocuğumuz demir eksikliği tablosundan uzak olur?! Çocuğumuza ne yedirelim?! Sütü keselim mi!?.?Soruların cevaplarını, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları ve Çocuk Hematoloji ve Onkolojisi Uzmanı, sevgili Doç. Dr. Ahmet Demir verdi; ben de sizlerle paylaşıyorum. Beğenmeniz ve faydalanmanız dileğiyle ??(?Not değil itiraf: Sevgili Ahmet bir ara o kadar detaylı gıda anlattı ki çekim yaparken yemek programında gibi hissettim??)

Dr. Öge Çultu Kantaroğlu paylaştı: 1 Kasım 2018 Perşembe

Biz Sorduk, Doc.Dr.Ahmet Demir Yanıtladı!

??‍⚕️Demir desteği her çocuğa gerekir mi!?
.
??‍⚕️Takviye vereceksek direk verelim mi? Yoksa tahlil mi bakalım? Ne zaman?!
.
??‍⚕️Annenin gebelik ve lohusalıktaki demir eksikliğinin çocukta demir eksikliği yaratması mümkün mü?!
.
??‍⚕️ Hangi gıdaları ne sıklıkta alırsa, çocuğumuz demir eksikliği tablosundan uzak olur?! Çocuğumuza ne yedirelim?! Sütü keselim mi!?
.
?Soruların cevaplarını, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları ve Çocuk Hematoloji ve Onkolojisi Uzmanı, sevgili Doç. Dr. Ahmet Demir verdi; ben de sizlerle paylaşıyorum. Beğenmeniz ve faydalanmanız dileğiyle ??
(?Not değil itiraf: Sevgili Ahmet bir ara o kadar detaylı gıda anlattı ki çekim yaparken yemek programında gibi hissettim??)

Tekrar Kontrol edin!

Acaba Maskeler Bizi Oksijensiz Bırakıyor mu?

Acaba Maskeler Bizi Oksijensiz Bırakıyor mu? Maske takalım mı takmayalım mı derken ben de son …