? Küçük oğlum Mete’nin eski öğretmenlerinden Aslı hanım ve eşi müzik öğretmeni Koray bey, Montessori yöntemleriyle destekledikleri Müzik okullarını açmışlar (@nisimontessorimusicart ) ben de hayırlı olsun ziyaretine gittim ve çaylarını içerken ufak bir kayıt aldım, hatta bazı öğrencileri de sona ekledim?). .?Arp ile gebelere müzik terapisi de başlatıyorlar. Hayırlı uğurlu olsun derken, çocuğuma -bebeğime-kendime müzik eğitimi için nereye gideyim diyenlere duyurulur??.@nisimontessorimusicart .#doktoroge #erkenmüzikeğitimi #müzik #çocuk #ankara #ankaraçocuk #çocukdoktoru #ankaraçocukdoktoru

Dr. Öge Çultu Kantaroğlu paylaştı: 27 Ekim 2018 Cumartesi

Montessori Yöntemi ile Müzik Eğitimi

? Küçük oğlum Mete’nin eski öğretmenlerinden Aslı hanım ve eşi müzik öğretmeni Koray bey, Montessori yöntemleriyle destekledikleri Müzik okullarını açmışlar (@nisimontessorimusicart ) ben de hayırlı olsun ziyaretine gittim ve çaylarını içerken ufak bir kayıt aldım, hatta bazı öğrencileri de sona ekledim?).
.
?Arp ile gebelere müzik terapisi de başlatıyorlar. Hayırlı uğurlu olsun derken, çocuğuma -bebeğime-kendime müzik eğitimi için nereye gideyim diyenlere duyurulur??
.
@nisimontessorimusicart
.
#doktoroge #erkenmüzikeğitimi #müzik #çocuk #ankara #ankaraçocuk #çocukdoktoru #ankaraçocukdoktoru

Tekrar Kontrol edin!

Acaba Maskeler Bizi Oksijensiz Bırakıyor mu?

Acaba Maskeler Bizi Oksijensiz Bırakıyor mu? Maske takalım mı takmayalım mı derken ben de son …