? Lenf nodları (bezeler) vücudumuzun bağışıklık sisteminin en önemli parçalarındandır. Hastalıklarda işlerini arttırdıkları için hacimsel olarak da büyüdüğünü görürüz. Her büyümesi problem değildir ama bir ebeveynseniz çocuğunuzdaki bu beze şişlikleri sizi rahatsız edebilir!.?Sevgili Doç. Dr. Ahmet Demir ile bu videomuzda neleri konuştuk?!.?Lenf bezleri ile ilgili her büyüme sıkıntılı mıdır?!.?Hangi belirtiler olursa bunu ciddiye alalım ve doktorumuzu ziyaret edelim?!.?Araştırmak gerekirse hangi tetkikler önemlidir?!.? Kafanızda soru işareti kalmaması için izleyiniz, endişelenen veya bilmesini istediğiniz arkadaşlarınızla paylaşınız. Şimdi değil de sonra izlerim diyenler de kaydetsin lütfen?

Dr. Öge Çultu Kantaroğlu paylaştı: 3 Kasım 2018 Cumartesi

Lenf bezleri ile ilgili her büyüme sıkıntılı mıdır? Hangi belirtiler olursa bunu ciddiye alalım ve doktorumuzu ziyaret edelim?

? Lenf nodları (bezeler) vücudumuzun bağışıklık sisteminin en önemli parçalarındandır. Hastalıklarda işlerini arttırdıkları için hacimsel olarak da büyüdüğünü görürüz. Her büyümesi problem değildir ama bir ebeveynseniz çocuğunuzdaki bu beze şişlikleri sizi rahatsız edebilir!
.
?Sevgili Doç. Dr. Ahmet Demir ile bu videomuzda neleri konuştuk?!
.
?Lenf bezleri ile ilgili her büyüme sıkıntılı mıdır?!
.
?Hangi belirtiler olursa bunu ciddiye alalım ve doktorumuzu ziyaret edelim?!
.
?Araştırmak gerekirse hangi tetkikler önemlidir?!
.
? Kafanızda soru işareti kalmaması için izleyiniz, endişelenen veya bilmesini istediğiniz arkadaşlarınızla paylaşınız. Şimdi değil de sonra izlerim diyenler de kaydetsin lütfen?

Tekrar Kontrol edin!

Acaba Maskeler Bizi Oksijensiz Bırakıyor mu?

Acaba Maskeler Bizi Oksijensiz Bırakıyor mu? Maske takalım mı takmayalım mı derken ben de son …