? Sevgili anneler ve babalara benim çocuk sağlığı için önerilerimden biri de çocuklarının spora başlamaları ve disiplinli bir şekilde sporu hayatlarının içinde tutmalarıdır. .? Ben bunu spor seven ve hayatına ve çocuklarının hayatına sporu katmaya çalışan bir anne ve çocuk doktoru olarak öneriyorum. Çoook uzun saatler de sporun faydaları üzerine konuşabilirim. Bu sefer ise bir sporcudan, eski bir milli tenisçiden, çok ilgili bir antrenörden bunu dinleyin istedim. Sevgili Onur Binay (@binaytennisacademy) beni kırmadı ve birkaç sorumu cevapladı, ilk videomuzda niye çocuklar spor yapmalı diye sorduk!!!Kendisine teşekkürler??.@binaytennisacademy’ye de çocuklarımıza gösterdikleri ilgi ve özenden dolayı teşekkürler?.#doktoroge #çocukdoktoru #ankara #ankaraçocukdoktoru #tennis #tenis? #tenis #çocukvespor

Dr. Öge Çultu Kantaroğlu paylaştı: 2 Ocak 2019 Çarşamba

Sporun Çocuklar Üzerindeki Faydaları

? Sevgili anneler ve babalara benim çocuk sağlığı için önerilerimden biri de çocuklarının spora başlamaları ve disiplinli bir şekilde sporu hayatlarının içinde tutmalarıdır. 
.
? Ben bunu spor seven ve hayatına ve çocuklarının hayatına sporu katmaya çalışan bir anne ve çocuk doktoru olarak öneriyorum. Çoook uzun saatler de sporun faydaları üzerine konuşabilirim. Bu sefer ise bir sporcudan, eski bir milli tenisçiden, çok ilgili bir antrenörden bunu dinleyin istedim. Sevgili Onur Binay (@binaytennisacademy) beni kırmadı ve birkaç sorumu cevapladı, ilk videomuzda niye çocuklar spor yapmalı diye sorduk!!!
Kendisine teşekkürler??
.
@binaytennisacademy’ye de çocuklarımıza gösterdikleri ilgi ve özenden dolayı teşekkürler?
.
#doktoroge #çocukdoktoru #ankara #ankaraçocukdoktoru #tennis #tenis? #tenis #çocukvespor

Tekrar Kontrol edin!

Acaba Maskeler Bizi Oksijensiz Bırakıyor mu?

Acaba Maskeler Bizi Oksijensiz Bırakıyor mu? Maske takalım mı takmayalım mı derken ben de son …