? Sevgili Plastik Cerrah arkadaşım Op. Dr. Orhan Erbaş’a (@op.dr.orhanerbas ) hayırlı olsun yeni yeri diye gittim, gitmişken hem çayını içtim hem de hastasının gelmesini beklerken sohbet ettim. .?Ne mi sordum?!. Aslında her doğum yapmış annenin aklından geçebilecek şeyleri sordum. .Lohusalık döneminde vücut şeklimiz hamilelik öncesine göre bazen belirgin farklı olabilir; doğru beslenme ve uygun spor tabi ki süreci kolaylaştıracaktır. Bazen ise kilo normale dönse de deformasyonlara müdahaheleler gerekebiliyor..? Orhan beni güzelce bilgilendirdi bugün fazlalıklar ve çatlaklar. Sonra meme ve dolgu-botoxlardan bahsedeceğiz. .?Umarım bu güzel bilgilerin size faydası olur, beğenmenizi umuyorum?.#doktoroge #ankaraçocuk #çocukdoktoru #ankara #ankaraçocukdoktoru #plastikcerrahi #estetik #yağaldırma

Dr. Öge Çultu Kantaroğlu paylaştı: 5 Kasım 2018 Pazartesi

Lohusalık sonrası bazı plastik cerrahi işlemler!

? Sevgili Plastik Cerrah arkadaşım Op. Dr. Orhan Erbaş’a (@op.dr.orhanerbas ) hayırlı olsun yeni yeri diye gittim, gitmişken hem çayını içtim hem de hastasının gelmesini beklerken sohbet ettim. .
?Ne mi sordum?!
. Aslında her doğum yapmış annenin aklından geçebilecek şeyleri sordum. .
Lohusalık döneminde vücut şeklimiz hamilelik öncesine göre bazen belirgin farklı olabilir; doğru beslenme ve uygun spor tabi ki süreci kolaylaştıracaktır. Bazen ise kilo normale dönse de deformasyonlara müdahaheleler gerekebiliyor.
.
? Orhan beni güzelce bilgilendirdi bugün fazlalıklar ve çatlaklar. Sonra meme ve dolgu-botoxlardan bahsedeceğiz. .
?Umarım bu güzel bilgilerin size faydası olur, beğenmenizi umuyorum?
.
#doktoroge #ankaraçocuk #çocukdoktoru #ankara #ankaraçocukdoktoru #plastikcerrahi #estetik #yağaldırma

Tekrar Kontrol edin!

Acaba Maskeler Bizi Oksijensiz Bırakıyor mu?

Acaba Maskeler Bizi Oksijensiz Bırakıyor mu? Maske takalım mı takmayalım mı derken ben de son …