? 1 haftadır sesim soluğum çıkmıyor, çünkü gerçekten de sesim çıkmıyor (laranjit oldum?); bu dönemde bana anlayışla yaklaşan tüm hastalarıma da teşekkür ederim?, hala sesim yok çünkü dinlendiremiyorum, biraz konuşmaya ara vermeliyim?. .?Geçen hafta sevgili Çocuk Gelişim Uzmanı Emine Ergün’ün (@emineergun_cocukgelisimiuzmani ) yerini ziyaret etmişken, “Boş duranı Allah sevmez.” diyerek ? merak edebileceğiniz birkaç konu üzerine sohbet etmiştik. .?Bunlardan ilkini bugün paylaşıyorum. .??‍♂️Çocuğum hareketli mi?! Hiperaktif mi?!.??‍♂️Sizin de düz duvara tırmanan bir yumurcağınız varsa dinlemenizi öneririm?.#doktoroge #ankaraçocukdoktoru #çocukdoktoru #ankaraçocuk #hiperaktif

Dr. Öge Çultu Kantaroğlu paylaştı: 15 Kasım 2018 Perşembe

Çocuğunuz Yaramaz mı? Hiperaktif mi?

? 1 haftadır sesim soluğum çıkmıyor, çünkü gerçekten de sesim çıkmıyor (laranjit oldum?); bu dönemde bana anlayışla yaklaşan tüm hastalarıma da teşekkür ederim?, hala sesim yok çünkü dinlendiremiyorum, biraz konuşmaya ara vermeliyim?.
.
?Geçen hafta sevgili Çocuk Gelişim Uzmanı Emine Ergün’ün (@emineergun_cocukgelisimiuzmani ) yerini ziyaret etmişken, “Boş duranı Allah sevmez.” diyerek ? merak edebileceğiniz birkaç konu üzerine sohbet etmiştik.
.
?Bunlardan ilkini bugün paylaşıyorum.
.
??‍♂️Çocuğum hareketli mi?! Hiperaktif mi?!
.
??‍♂️Sizin de düz duvara tırmanan bir yumurcağınız varsa dinlemenizi öneririm?
.
#doktoroge #ankaraçocukdoktoru #çocukdoktoru #ankaraçocuk #hiperaktif

Tekrar Kontrol edin!

Acaba Maskeler Bizi Oksijensiz Bırakıyor mu?

Acaba Maskeler Bizi Oksijensiz Bırakıyor mu? Maske takalım mı takmayalım mı derken ben de son …