? Bugün Çocuk Kardiyolojisi Uzmanı Sayın Doç. Dr. Osman Özdemir (@drosmanozdemir ) ile birkaç konuda sizin için sohbet ettik ve videoların ilkini de sabırsızca bekleyenler için paylaşayım. .? Çocuğumuzun kalp sağlığının iyi olması için, yetişkinlik döneminde de sıkıntı yaşamamaları için, anne baba olarak bizler nelere dikkat edelim?! sorusunun cevabı videoda. .? Sayın @drosmanozdemir ‘e tekrar teşekkür ederim ve çocuk kalp sağlığı ile ilgili bilgi edinmek isteyenler için de hesabını takip etmenizi öneririm. .? Kalbi güzel insanlarla karşılaşmak dileğiyle ?.#doktoroge #ankara #ankaraçocukdoktoru #çocukdoktoru #kalpsağlığı #kardiyoloji #çocuk #bebek #anne #sağlık

Dr. Öge Çultu Kantaroğlu paylaştı: 14 Eylül 2018 Cuma

Çocuğumuzun kalp sağlığının iyi olması için nelere dikkat edelim?

? Bugün Çocuk Kardiyolojisi Uzmanı Sayın Doç. Dr. Osman Özdemir (@drosmanozdemir ) ile birkaç konuda sizin için sohbet ettik ve videoların ilkini de sabırsızca bekleyenler için paylaşayım.
.
? Çocuğumuzun kalp sağlığının iyi olması için, yetişkinlik döneminde de sıkıntı yaşamamaları için, anne baba olarak bizler nelere dikkat edelim?! sorusunun cevabı videoda.
.
? Sayın @drosmanozdemir ‘e tekrar teşekkür ederim ve çocuk kalp sağlığı ile ilgili bilgi edinmek isteyenler için de hesabını takip etmenizi öneririm.
.
? Kalbi güzel insanlarla karşılaşmak dileğiyle ?
.
#doktoroge #ankara #ankaraçocukdoktoru #çocukdoktoru #kalpsağlığı #kardiyoloji #çocuk #bebek #anne #sağlık

Tekrar Kontrol edin!

Acaba Maskeler Bizi Oksijensiz Bırakıyor mu?

Acaba Maskeler Bizi Oksijensiz Bırakıyor mu? Maske takalım mı takmayalım mı derken ben de son …