?Sevgili dostlar,?Yazılı anlatımı da severim ama herhalde konuşmayı daha fazla sevdiğimden olacak ? son 2 yıldır bilgi içeren video çekip paylaşmaya başladım. Bu durum çok keyifli ama eski videolara ulaşmak zor olmaya başladı. Bana “ Bunu da anlatır mısınız?!” diye sorduğunuz bir video belki bir yıl önce kaydedilmiş ve instagramın tozlu ekranlarında? saklanmış olabiliyor. .?Ben de “doktoroge” isimli bir youtube kanalı aktifleştirdim. Yavaş yavaş hem yeni hem de eski videolar ile zenginleşecek. .?Ben de arada bir kısa videoları tabi ki direk buradan ama biraz daha uzuncaları da kırpmadan youtube kanalından paylaşacağım. Şimdilik sadece ailemin üye olduğu? bu güzide kanalıma üye olursanız beni çok mutlu edersiniz. Üye olundukça youtube da bulunma ihtimalim artacaktır. Eylemlerim devam edecek ?? .?Kanaldaki ilk videoda da emzirirken hiç bir anne süt eksikliği yaşamasın ve kilolarıyla barışık olsun diyerek, sevgili arkadaşım Diyetisyen Emine Yüzbaşıoğlu (Dyt.Emine Yüzbaşıoğlu ) ile yaptığımız sohbeti izleyebilirsiniz. Kendisine de sevgilerimi iletiyorum.

Dr. Öge Çultu Kantaroğlu paylaştı: 28 Ocak 2019 Pazartesi

Hem emzirip hem de kilo vermek mümkün mü?

?Sevgili dostlar,

?Yazılı anlatımı da severim ama herhalde konuşmayı daha fazla sevdiğimden olacak ? son 2 yıldır bilgi içeren video çekip paylaşmaya başladım. Bu durum çok keyifli ama eski videolara ulaşmak zor olmaya başladı. Bana “ Bunu da anlatır mısınız?!” diye sorduğunuz bir video belki bir yıl önce kaydedilmiş ve instagramın tozlu ekranlarında? saklanmış olabiliyor. 
.
?Ben de “doktoroge” isimli bir youtube kanalı aktifleştirdim. Yavaş yavaş hem yeni hem de eski videolar ile zenginleşecek. 
.
?Ben de arada bir kısa videoları tabi ki direk buradan ama biraz daha uzuncaları da kırpmadan youtube kanalından paylaşacağım. 
Şimdilik sadece ailemin üye olduğu? bu güzide kanalıma üye olursanız beni çok mutlu edersiniz. Üye olundukça youtube da bulunma ihtimalim artacaktır. Eylemlerim devam edecek ?? 
.
?Kanaldaki ilk videoda da emzirirken hiç bir anne süt eksikliği yaşamasın ve kilolarıyla barışık olsun diyerek, sevgili arkadaşım Diyetisyen Emine Yüzbaşıoğlu (Dyt.Emine Yüzbaşıoğlu ) ile yaptığımız sohbeti izleyebilirsiniz. Kendisine de sevgilerimi iletiyorum.

Tekrar Kontrol edin!

Bebeklerde ve Çocuklarda Ağız ve Diş Sağlığı

– İlk diş muayenesi ne zaman olmalı?! – Ne zaman diş fırçalamaya başlamalı? – Diş …