? Çocuğum yemek yemiyor diyenler!!!.?Ağzına verdiğim gıdayı ağzında bekletiyor diye yakınanlar!!.?Köfteleri nasıl yapıyorsa dakikalarsa hatta saatlerce yanakta tutuyor bizin kuzumuz diyenler!!.?Bırakın yemeyi görünce tiksiniyor, gıdayı koklayınca içi kalkıyor diye yakınanlar!!.?Herkeslerin çocuğu yemek yerken ben çok zorlanıyorum yemek vakitleri evde savaş var diyenler!!!.? Buraya ziyadesi ile video koydum, normalde kısa paylaşımlar yapıyorum ama Rukiye hanım ile sohbetimizi daha doğrusu onun bilgi dolu konuşmasını kırpamadım, her kelimeyi dinlemenizi istiyorum. Bir annemizin bile işine yararsa bu bilgiler çok mutlu olurum. ???.?Sevgili Rukiye Genç @duyualgi i , özel hastaları olan bir fizyoterapist ve benimle paylaştıkları için ona çok teşekkür ederim. Ortak takip ettiğimiz hastalardan pozitif dönüş oldukça da faydamız oluyor diye sevinmekteyiz. Hepimize harika bir Cuma dilerim. Sevgiler???.#doktoroge #çocukdoktoru #ankara #ankaraçocukdoktoru #duyubütünleme #duyualgı#yemebozukluğu #bebek#anne#çocuk

Dr. Öge Çultu Kantaroğlu paylaştı: 5 Ekim 2018 Cuma

Çocuklarda Yeme Bozukluğu ve Yeme Problemleri!

? Çocuğum yemek yemiyor diyenler!!!
.
?Ağzına verdiğim gıdayı ağzında bekletiyor diye yakınanlar!!
.
?Köfteleri nasıl yapıyorsa dakikalarsa hatta saatlerce yanakta tutuyor bizin kuzumuz diyenler!!
.
?Bırakın yemeyi görünce tiksiniyor, gıdayı koklayınca içi kalkıyor diye yakınanlar!!
.
?Herkeslerin çocuğu yemek yerken ben çok zorlanıyorum yemek vakitleri evde savaş var diyenler!!!
.
? Buraya ziyadesi ile video koydum, normalde kısa paylaşımlar yapıyorum ama Rukiye hanım ile sohbetimizi daha doğrusu onun bilgi dolu konuşmasını kırpamadım, her kelimeyi dinlemenizi istiyorum. Bir annemizin bile işine yararsa bu bilgiler çok mutlu olurum. ???
.
?Sevgili Rukiye Genç @duyualgi i , özel hastaları olan bir fizyoterapist ve benimle paylaştıkları için ona çok teşekkür ederim. Ortak takip ettiğimiz hastalardan pozitif dönüş oldukça da faydamız oluyor diye sevinmekteyiz.
Hepimize harika bir Cuma dilerim. Sevgiler???
.
#doktoroge #çocukdoktoru #ankara #ankaraçocukdoktoru #duyubütünleme #duyualgı#yemebozukluğu #bebek#anne#çocuk

Tekrar Kontrol edin!

Acaba Maskeler Bizi Oksijensiz Bırakıyor mu?

Acaba Maskeler Bizi Oksijensiz Bırakıyor mu? Maske takalım mı takmayalım mı derken ben de son …