?Bebeğinizin sesi kısıldı !.? Havlar gibi öksürüyor!..? Videodaki rahatlatıcı hareketleri uygulayıp da iyileşme görmezseniz veya ses hızla daha da kısılır ve nefes alırken bile gürültülü solunum olursa lütfen hemen çocuk acile gidiniz. .? Mevsim itibariyle “Laranjit” yani “ses tellerinin iltihabını” virüsler sayesinde çokça görüyoruz. Bol sıvı vermek, banyo, sesi dinlendirmek ve yanında soğuk buhar uygulamaları tedavilerimiz arasında( benim gibi ?buhara bile reaksiyon veren bir bebeğiniz varsa evde zaman kaybetmeden hastaneye başvurun). Tablo çok değişmezse de antibiyotik eklemediğimiz bir hastalıktır.

Dr. Öge Çultu Kantaroğlu paylaştı: 11 Ekim 2018 Perşembe

Bebeğinizin sesi kısıldı, Havlar gibi öksürüyor! Videodaki rahatlatıcı hareketleri uygulayabilirsiniz.

?Bebeğinizin sesi kısıldı !
.
? Havlar gibi öksürüyor!.
.
? Videodaki rahatlatıcı hareketleri uygulayıp da iyileşme görmezseniz veya ses hızla daha da kısılır ve nefes alırken bile gürültülü solunum olursa lütfen hemen çocuk acile gidiniz.
.
? Mevsim itibariyle “Laranjit” yani “ses tellerinin iltihabını” virüsler sayesinde çokça görüyoruz. Bol sıvı vermek, banyo, sesi dinlendirmek ve yanında soğuk buhar uygulamaları tedavilerimiz arasında( benim gibi ?buhara bile reaksiyon veren bir bebeğiniz varsa evde zaman kaybetmeden hastaneye başvurun). Tablo çok değişmezse de antibiyotik eklemediğimiz bir hastalıktır.

Tekrar Kontrol edin!

Bebeğinizin bıngıldağı kapandı! Ne olacak peki D vitamini takviyesi meselesi?

? Bebeğinizin bıngıldağı kapandı! .?Ne olacak peki D vitamini takviyesi meselesi?