Bebeğimin erişkinlikteki boyunu tahmin edebilir miyim? ? . Anne babaların sıkça merak ettikleri boy uzama miktarlarıyla ilişkili bu güzide sorumuzun cevabını kaba hatlarıyla videoda paylaşıyorum. . Kız çocukları ve erkek çocukları arasındaki kabaca 13 santimlik bu fark da erkeklerin ergenliğe ortalama 2 yıl geç başlarken kazandığı 8-10 ilave santim ile ergenlikteki fazladan kazanılmış 3-5 santimdir. Merak edenlere duyurulur ? . İyi seyirler ve sola kaydırarak iki videoda izleyebilirsiniz. Merak edebilecek anne ve babaları da etiketleyebilirsiniz ?( tam hastadan önce çekim yaparken, muayenehanemin zili de pek afilli çaldı?, kusura bakmayınız ??) . #doktor #doktoroge #ankaraçocukdoktoru #ankara #çocukdoktoru #boyhesabı

A post shared by Oge CK (@doktoroge) on

Bebeğimin erişkinlikteki boyunu tahmin edebilir miyim?

 • Bebeğimin erişkinlikteki boyunu tahmin edebilir miyim? ?
  .
  Anne babaların sıkça merak ettikleri boy uzama miktarlarıyla ilişkili bu güzide sorumuzun cevabını kaba hatlarıyla videoda paylaşıyorum. .
  Kız çocukları ve erkek çocukları arasındaki kabaca 13 santimlik bu fark da erkeklerin ergenliğe ortalama 2 yıl geç başlarken kazandığı 8-10 ilave santim ile ergenlikteki fazladan kazanılmış 3-5 santimdir. Merak edenlere duyurulur ?
  .
  İyi seyirler ve sola kaydırarak iki videoda izleyebilirsiniz. Merak edebilecek anne ve babaları da etiketleyebilirsiniz ?( tam hastadan önce çekim yaparken, muayenehanemin zili de pek afilli çaldı?, kusura bakmayınız ??)

Tekrar Kontrol edin!

Bebeğinizin bıngıldağı kapandı! Ne olacak peki D vitamini takviyesi meselesi?

? Bebeğinizin bıngıldağı kapandı! .?Ne olacak peki D vitamini takviyesi meselesi?