?Çocukları diş hekimlerine yönlendiriyoruz, siz de diş hekimi veya çocuk diş hekimlerine götürme planını yaptınız ama çocuğunuzdan daha fazla gerginliği siz hissediyor olabilirsiniz, ki anne ve babalığın tabiatı böyle zaten?. .?O zaman bu videoyu izleyebilirsiniz, bakın bir çocuk diş hekimi, 8 yaş çocuğuna yapacağı dolgu öncesini nasıl anlatıyor?!.?Korkusu olan yetişkinler bile ( bir tanesi de benim ?) bu karşılıklı konuşmayla ikna olabilir. .?İletişim çok önemli diyor, şefkat dolu tedavisi için sevgili Çocuk Diş Hekimi Sezgi Tuna’ya (@drsezgisenoltuna ) teşekkürlerimizi iletiyoruz. #doktoroge #ankaraçocukdoktoru #ankara #çocukdoktoru #cocuk #dişhekimi #çocukdişhekimi #dolgu

Dr. Öge Çultu Kantaroğlu paylaştı: 19 Haziran 2018 Salı

Bakın bir çocuk diş hekimi, 8 yaş çocuğuna yapacağı dolgu öncesini nasıl anlatıyor?

?Çocukları diş hekimlerine yönlendiriyoruz, siz de diş hekimi veya çocuk diş hekimlerine götürme planını yaptınız ama çocuğunuzdan daha fazla gerginliği siz hissediyor olabilirsiniz, ki anne ve babalığın tabiatı böyle zaten?. .
?O zaman bu videoyu izleyebilirsiniz, bakın bir çocuk diş hekimi, 8 yaş çocuğuna yapacağı dolgu öncesini nasıl anlatıyor?!
.
?Korkusu olan yetişkinler bile ( bir tanesi de benim ?) bu karşılıklı konuşmayla ikna olabilir. .
?İletişim çok önemli diyor, şefkat dolu tedavisi için sevgili Çocuk Diş Hekimi Sezgi Tuna’ya (@drsezgisenoltuna ) teşekkürlerimizi iletiyoruz.
#doktoroge #ankaraçocukdoktoru #ankara #çocukdoktoru #cocuk#dişhekimi #çocukdişhekimi #dolgu

Tekrar Kontrol edin!

Acaba Maskeler Bizi Oksijensiz Bırakıyor mu?

Acaba Maskeler Bizi Oksijensiz Bırakıyor mu? Maske takalım mı takmayalım mı derken ben de son …